ما را دنبال کنید:

درباره شرکت

خانه درباره شرکت
Who-We-Are

سازمان حقوقی و مهاجرتی دکتر سعید محمدی بی اغراق یکی از معتبرترین و موفق ترین سازمان های مهاجرتی بابهره مندی از یازده وکیل متخصص و مجرب در ایران ،ترکیه ،اروپا وکانادا آماده ارائه روش های نوین مهاجرتی جهت اخذ اقامت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، خرید ملک ،ثبت شرکت و...به شما عزیزان میباشد .
دکتر سعید محمدی حقوقدان ، قاضي و عضو كميسيون بين المللي قضات
مشاور حقوقی دعاوی بین المللی،وکیل رسمی سازمان ملل

Mission

در سازمان حقوقی و مهاجرتی دکتر سعید محمدی خدماتی همچون: دیدار و مشاوره با موکلان، بررسی دقیق و عمیق شرایط موکلان ، مکاتبه با مقام ها و سازمان های دولتی از طرف موکلان، آماده سازی مدارکی همچون فرم های مهاجرتی، طرح های اقتصادی، دعوت نامه، نامه‌ی وکیل و دیگر موارد و همچنین ارایه‌ی این مدارک به مراجع حقوقي انجام می‌شود.
با افتخار به موکلانی با زبانهای: فارسی ، انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، آذری، چینی، ترکی استانبولی، و عربی در تمام زمینه های مهاجرت و شهروندی خدمات رسانی انجام می‌دهیم.و بر آن هستیم تا در زمان و هزینه‌ی موکلان خود صرفه جویی کرده و تمام خدمات مهاجرتی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه و در عین حال، با کیفتی بسیار بالا ارایه دهیم .

Our Vision

ما می خواهیم تجربه ای جدید از وکیل مهاجرت را به شما هدیه دهیم ، تیم ما معتقد است هر فردی برای مهاجرت با توجه به شرایط منحصرد بفرد خود نیاز به روش و عملکرد خاصی دارد حال با توجه به تخصص ما درکلیه امور مهاجرتی امکان انتخاب بهترین و مطمعن ترین مسیر جهت پیشبرد اهداف حقوقی مهاجرتی شما عزیزان میسر می باشد .

شما میتوانید ضمن عقد قرارداد با سازمان حقوقی ومهاجرتی دکتر سعید محمدی ازیک  نظام ویژه و منحصربفرد مشاوره ای بهره مند شوید؛ مشاوره ی تلفنی مشاوران ما  به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان میتوانند جهت مشاوره ی تلفنی اولیه به طور رایگان از طریق تلفن ،واتساپ، تلگرام و ایمو  با ما تماس گرفته  و از اطلاعات مشاوران ما در امور مهاجرت  بهره مند شوند .

مهاجرت به کانادا