ما را دنبال کنید:

دکتر سعید محمدی-وکیل مهاجرت ترکیه اروپا کانادا

ویزا و مهاجرت

خانه کانادا (اسکیل ورکر)

 اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا یا اقامت کاری فدرال کانادا برنامه ای است که توسط اداره مهاجرت کانادا جهت جذب نیروی کار ماهر خارجی معرفی شده است و با هدف کمک به بازار کار و اقتصاد رو به رشد کانادا ایجاد شده است. کشور کانادا با اقتصادی قوی و رفاه اجتماعی فراوان در دنیا به عنوان یکی از بهترین کشور ها جهت کار و رشد شخصی شناخته شده است و هر ساله مقصد مهاجرتی بسیاری از افرادی است که به دنبال کیفیت بهتر در زندگی می باشند.

کشور کانادا از برنامه مهاجرتی تحت عنوان اسکیل ورکر یا نیروی کار ماهر برخوردار می باشد که افراد با تخصص های مختلف می توانند از طریق این برنامه به اقامت دائم این کشور دست یابند. برنامه اسکیل ورکر کانادا به صورت یک سیستم امتیاز بندی عمل می کند که افراد در صورت کسب امتیازات لازم در مراحل مختلف این برنامه می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. متقاضیان موفق در برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر اقامت دائم را دریافت می نمایند که به متقاضی اجازه می دهد به همراه خانواده به کانادا مهاجرت کند.

با توجه به اینکه مهاجرت کاری به کانادا و برنامه اسکیل ورکر کانادا از متقاضیان زیادی در میان ایرانیان برخوردار می باشد، سؤالات زیادی در این زمینه مطرح می گردد. معمولاً اولین پرسشی که در ذهن مخاطب مطرح می شود این است که چه مهارت ها و تخصص هایی برای موفقیت در برنامه اسکیل ورکر کانادا مورد نیاز می باشد و افراد چگونه می توانند امتیازات خود را در سیستم اسکیل ورکر محاسبه نمایند؟ مسلماً با گام نهادن در این مسیر سؤالات و ابهامات بیشتری پیش روی شخص قرار می گیرد، بنابراین کسب اطلاعات از یک متخصص الزامی می گردد.

اسکیل ورکر کانادا و نرخ بیکاری در کانادا

وضعیت بازار کانادا از جمله موارد مهمی است که افراد پیش از مهاجرت کاری به این کشور باید در نظر داشته باشند. کشور کانادا نه تنها رکود اقتصادی جهانی را تحمل کرد، بلکه به طور مداوم تعداد شغل های موجود در هر سال را افزایش داده است. در واقع، کانادا در سال های اخیر رشد اقتصادی مثبت را تجربه کرده است. کانادا به عنوان یک کشور ساخته شده توسط مهاجرین، همواره سابقه استقبال از مهاجران خارجی را در این کشور دارد. بنابراین، کسانی که مهارت و تجربه کافی دارند، متوجه خواهند شد که برای آن ها تعداد مناسبی از فرصت های شغلی در این کشور وجود دارد. در حال حاضر نرخ بیکاری در کانادا نزدیک به 6 درصد می باشد. متخصصین پیش بینی می کنند که در سال های آینده نیاز کانادا به نیروی کار ماهر افزایش چشمگیری خواهد داشت و نرخ بیکاری در این کشور کاهش بیشتری خواهد داشت.

اسکیل ورکر کانادا و  اقامت کاری فدرال کانادا

از این رو سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  با به کارگیری تخصص وکلا و کارشناسان زبده، مجموعه  اسکیل ورکر کانادا را جهت رفع همه ابهامات و سؤالات در زمینه اسکیل ورکر کانادا تهیه نموده است. تمامی مراحل پیش روی افراد در فرآیند اسکیل ورکر کانادا بررسی شده است و نکات و راهنمایی های مهم برای گذر از هر مرحله ارائه شده است. تهیه این مجموعه در وقت و هزینه، صرفه جویی قابل ملاحضه ای برای شما به همراه خواهد داشت. شما می توانید تمامی اطلاعات مربوط به اسکیل ورکر کانادا را به صورت کامل و مدون دریافت کنید

در برنامه اقامت کاری فدرال کانادا یا اسکیل ورکر کانادا موضوعات مهمی همچون نحوه ارزیابی شریط شخص، بررسی کد رشته ها، سنجش امتیاز قبل و بعد از استخر، نحوه آماده سازی مدارک و نحوه ارائه کیس آموزش داده شده است تا بتوانید به درستی در این مسیر پیش روید. البته  به معنای دریافت حتمی اقامت دائم کانادا نمی باشد  توجه به این نکته الزامی می باشد که اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر تنها به شرایط شما بستگی دارد و حتی اگر با وکلای کانادایی اقدام نمایید اما شرایط مورد نیاز را دارا نباشید، کسب اقامت موفقیت آمیز نخواهد بود. بنابراین به عزیزان تأکید می کنیم که در واقع از این طریق اطلاعات کاملی را از نحوه ارائه مدارک و ارزیابی به دست می آورند

عزیزانی  شرایط خود را ارزیابی کرده و واجد صلاحیت برای برنامه اسکیل ورکر کانادا هستند در صورتی که تمایل به اقدام برای اسکیل ورکر کانادا از طریق سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  با ما تماس بگیرید  نکته قابل توجه این است که سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی در کشور کانادا نیز دفتر مشاوره دارد و در صورت اخذ قرارداد و اقدام از طریق ما، فرآیند پرونده شما توسط وکیل رسمی و مشاور مجرب کانادایی انجام خواهد شد و ریسک کار کاهش پیدا خواهد کرد.

مهاجرت به کانادا