ما را دنبال کنید:

دکتر سعید محمدی-وکیل مهاجرت ترکیه اروپا کانادا

ویزا و مهاجرت

خانه پاسپورت موناکو

پاسپورت موناکو، شرایط اخذ پاسپورت موناکو و اقامت موناکو در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. با توجه به درخواست شما عزیزان در باب پاسپورت موناکو بر آن شدیم تا در قالب یک مقاله به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم. در این مقاله سعی بر آن شده تا به تمامی سوالات و ابهامات شما در باب پاسپورت و تابعیت کشور موناکو به صورت ساده و خلاصه پاسخ داده شود. از جمله اینکه شرایط دریافت پاسپورت کشور موناکو چگونه است؟ راه های اخذ پاسپورت کشور موناکو چگونه می باشد؟ اقامت در موناکو چه شرایطی دارد؟ با توجه به این که کشور موناکو از دسته کشور های ثروتمند اتحادیه اروپا می باشد، سالانه متقاضیان زیادی در سرتاسر جهان قصد ورود به این کشور را دارند. پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از هرگونه اقدام با وکلای مهاجرت این کشور با وکلای  سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  مشاوره داشته و با دریافت مشاوره تلفنی رایگان اطلاعات تکمیلی مهم و اساسی را در باب پاسپورت موناکو و روش های اخذ آن دریافت نمایید.

پاسپورت موناکو و شرایط عمومی

پاسپورت موناکو و راه های اخذ آن متفاوت می باشد. متقاضیانی که قصد ورود به این کشور را دارند، در ابتدای امر باید اطلاعاتی کامل در مورد این کشور داشته باشند. کشور موناکو دومین کشور کوچک دنیا شناخته می شود.  این کشور شبه جزیره ای است در دریای مدیترانه که در نزدیکی سواحل جنوبی فرانسه قرار دارد. این کشور حدودا 37 هزار نفر جمعیت دارد. دین رسمی این کشور مسیحی و واحد پولی آن یورو می باشد. این کشور عضو اتحادیه اروپاست و دارای وسعتی معادل 1.95 کیلومتر مربع می باشد. زبان رسمی این کشور نیز فرانسوی و ژرمنی غربی می باشد. موناکو از لحاظ حقوق بین الملل در زمینه تولد از اصل خون تبعیت می کند. متقاضیانی که در این کشور از پدر و مادر موناکویی متولد شده باشند می توانند تقاضای شهروندی و پاسپورت موناکو را داشته باشند، اما نکته بسیار مهم این است متقاضیان در برخی کشورها با تولد در خاک این کشور بدون قید و شرط تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت می نمایند.

از نکات بسیار جالب این کشور پرداخت نکردن هیچگونه مالیات در این کشور می باشد و دولت این کشور از افرادی که در این کشور اقامت دارند مالیاتی دریافت نمی کند. متقاضیان اقامت و اخذ پاسپورت موناکو توجه داشته باشند که 30% از جمعیت این کشور را میلیاردر های جهان تشکیل می دهند. ذکر این نکته ضروریست که تفاوت هایی بین اقامت و تابعیت وجود دارد. افرادی که شهروند یک کشور محسوب می شوند، می توانند از خدمات بیشتری استفاده نمایند و اختیاراتی همچون حق رای را دارا باشند.

پاسپورت موناکو و اعتبار آن

پاسپورت موناکو از معتبر ترین پاسپورت های جهان می باشد. به منظور مهاجرت به هر کشوری، دانستن دراعتبار پاسپورت آن کشور برای سفر راحت و بی درسر به سایر نقاط جهان با استفاده از آن پاسپورت ضروری به نظر می رسد. پاسپورت این کشور در رده 11 پاسپورت های جهان قرار دارد و با کشور هایی همچون کرواسی، بلغارستان و لیختن اشتاین هم رده می باشد. متقاضیان پاسپورت موناکو توجه داشته باشند که با در اختیار داشتن پاسپورت این کشور می توانند به بدون اخذ ویزا به 158 کشور جهان ورود داشته باشند. در ادامه مطالب لیستی از 10 پاسپورت معتبر جهان برای شما عزیزان قرار داده شده است.

پاسپورت موناکو و اخذ شهروندی این کشور از روش های گوناگونی امکان پذیر می باشد. در ادامه این مقاله روش هایی منجر به اخذ اقامت دائم این کشور و پاسپورت موناکو می شود  بررسی شده است.

پاسپورت موناکو از طریق کار

پاسپورت موناکو از طریق تحصیل

پاسپورت موناکو از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت موناکو از طریق تولد

پاسپورت موناکو از طرق ازدواج

پاسپورت موناکو و پناهندگی

پاسپورت موناکو از طریق کار

پاسپورت موناکو و اخذ اقامت این کشور از طریق کار امکان پذیر می باشد. متقاضیان که قصد ورود و کار در این کشور را دارند باید در ابتدای امر یک دعوت نامه کاری از کارفرمای موناکویی در این کشور داشته باشند. متقاضیان اخذ پاسپورت موناکو از طریق کار در این کشور توجه داشته باشند که در اتحادیه اروپا از 2 نوع ویزای کاری می توانید استفاده نمایید.

ویزای جست و جوی کار

دعوت نامه کاری

افرادی که قصد کار در این کشور را دارند باید از یک کارفرما و یک شرکت معتبر در این کشور دعوت نامه کاری داشته باشند.  متقاضیانی که قصد ورود به این کشور را دارند باید توجه داشته باشند رسیدگی به درخواستشان حدودا 3 ماه زمان می برد. متقاضیان توجه داشته باشند که جهت درخواست ویزای کار در این کشور نیاز به ارائه تمکن مالی خواهند داشت. متقاضیان اخذ اقامت و پاسپورت موناکو پس از 10 سال کار در این کشور می توانند تقاضای اقامت دائم داشته باشند. البته نکته بسیار مهم این است که متقاضی باید 3 مرتبه ویزای کار خود را تمدید نمایند که هر مرتبه دارای اعتبار 3 ساله می باشد و پس از سال 10 درخواست پاسپورت موناکو را مطرح نمایند. از نکات بسیار مهم کار در موناکو نرخ بیکاری در این کشور می باشد.

پاسپورت موناکو از طریق تحصیل

پاسپورت موناکو از طریق تحصیل از روش هایی می باشد که متقاضیان زیادی سالانه جهت اقامت و شهروندی این کشور اقدام نمایند. تحصیل در موناکو به خودی خود منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت موناکو نمی شود و متقاضی می بایست پس از اتمام تحصیلات در این کشور، ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کاری کند تا پس از چند سال ابتدا امکان درخواست اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور را داشته باشند. تحصیل در این کشور در مقاطع متفاوتی امکان پذیر می باشد و متقاضیان تحصیل در این کشور باید توجه داشته باشند که هزینه تحصیل در این کشور حدودا از 8.000 یورو شروع می شود.

متقاضیان توجه داشته باشند که تحصیل در مقطع کارشناسی در این کشور حدودا 4 سال، کارشناسی ارشد 1 الی 2 سال و دکترا 5 سال زمان می برد. متقاضیان تحصیل می توانند بعد از تحصیل وارد بازار کاری این کشور شوند. متقاضیان تحصیل در کشور های اروپایی می توانند در کشور هایی همچون آلمان و اتریش تحصیل رایگان داشته باشند برخی از افراد می توانند با کسب پذیرش در دوره های کوتاه مدت در کشور هایی همچون هلند و دانمارک در این کشور ها نیز تحصیل داشته باشند.

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی:

ارائه مدارک تحصیلی مرتبط

ارائه پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر

  • پاسپورت موناکو از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت موناکو از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های اخذ تابعیت و شهروندی این کشور می باشد. دانستن میزان امنیت سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار در هر کشوری الفبای سرمایه گذاری در آن کشور محسوب می شود.

سرمایه گذاری عادی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

مدارک مورد نیاز ویزای سرمایه گذاری

متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور می توانند اقامت و تابعیت موناکو را از این طریق خریداری و اخذ نمایند. افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور و خرید اقامت این کشور را دارند باید حداقل 1 میلیون دلار سرمایه داشته باشند و بتوانند 500 هزار دلار را در حساب بانکی و 500 هزار دلار خود را به صورت ملک و مستغلات نشان دهند.

متقاضیانی که از این راه قصد اخذ اقامت و پاسپورت موناکو را دارند باید حداقل 6 ماه در سال در این کشور حضور داشته باشند. این افراد می توانند بعد از گذشت 10 سال از اخذ اقامت دائم در این کشور درخواست پاسپورت و شهروندی این کشور را داشته باشند. این کشور از نظر فساد سرمایه گذاری در رتبه 34 از بین 194 کشور قرار گرفته است.

پاسپورت موناکو از طریق تولد

پاسپورت موناکو و اخذ شهروندی این کشور از طریق تولد امکان پذیر می باشد. نکته بسیار مهم این است که متقاضیان باید توجه داشته باشند که کشور ها از لحاظ تعاریف بین المللی از یکی از 2 سیستم خاک و خون تابعیت می کنند. کشور هایی که از سیستم خاک تابعیت می کنند به اطفالی که در خاک این کشور متولد شوند به صورت خودکار تابعیت و پاسپورت موناکو را اعطا می کنند. در حال حاضر 30 کشور در جهان صرفاً بابت تولدفرزند بدون هیچ شرطی اقامت و پاسپورت کشور خود را به کودک متولد شده اعطا می کنند. از دسته کشور هایی که در این زمینه می توان نام برد آمریکا، کانادا، برزیل، آرژانتین، مکزیک و… می باشند.

سایر کشورها مانند موناکو از قاعده خون تبعیت می کنند، به این معنی که تنها به کودکانی که کی از والدینشان شهروند آن کشور باشند تابعیت و اقامت اعطا می کنند. علاقه مندان به اخذ شهروندی موناکو توجه داشته باشند در صورتی که فرزند شما از طریق تولد در این کشور ها تابعیت این کشورها را اخذ نماید، باعث دریافت تابعیت پدر و مادر کودک نمی شود.

در نتیجه باز تاکید می کنیم که تنها در صورتی که یکی از والدین کودک دارای تابعیت و پاسپورت موناکو باشند والدین کودک می توانند برای وی درخواست پاسپورت این کشور را داشته باشد.  متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر اخذ پاسپورت موناکو از طریق تولد از لینک زیر دیدن نمایید.

پاسپورت موناکو از طریق ازدواج

پاسپورت موناکو و اخذ تابعیت این کشور از طریق ازدواج امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است قوانین مهاجرتی این کشور شباهت بسیاری به قوانین کشور ما ایران دارد و دلیل این شباهت برگفتن نظام حقوقی 2 کشور از نظام حقوقی فرانسه می باشد. افرادی که با تبعه این کشور ازدواج می کنند بعد از ثبت ازدواج و زندگی مشترک می توانند درخواست تابعیت و پاسپورت موناکو را داشته باشند. متقاضیانی که با یکی از تبعه این کشور ازدواج می کنند باید حداقل 5 سال زندگی مشترک در این کشور داشته باشند و بعد از 5 سال اقامت درخواست تابعیت این کشور را داشته باشند.

نکته بسیار مهم این است که متقاضیان در کشور ایران در صورت ازدواج یک زن ایرانی با یک مرد خارجی به خارجیان اقامت این کشور را اعطا نمی کنند اما این قانون در قوانین مهاجرتی کشور موناکو اصلاح شده است و متقاضیان مرد ایرانی با ازدواج با تبعه زن کشور موناکو می توانند درخواست تابعیت این کشور را داشته باشند. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در جهت کسب تابیعت و پاسپورت موناکو از طریق ازدواج از لینک های زیر دیدن نمایند.

پاسپورت موناکو و پناهندگی

پاسپورت موناکو و پناهندگی در این کشور دارای شرایط خاصی می باشد. متقاضیان باید توجه داشته باشند که روش پناهندگی یک روش غیر قانونی می باشد و مهاجرت از طریق پناهندگی مشکلات و خطرات فراوانی دارد و شاید باعث از دست دادن جان متقاضیان شود. علاقه مندان ورود به این می بایست بدانند که سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  هیچگونه خدماتی در مورد این امر ارائه نمی دهد و این مقاله صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما عزیزان در زمینه خطرات پناهندگی نگاشته شده است.

متقاضیانی که قصد پناهندگی در این کشور را دارند باید توجه داشته باشند که این کشور از دسته کشور هایی می باشد که در امر پناهندگی خدماتی ارائه نمی دهد. متقاضیان توجه داشته باشند که کشور موناکو به هیچ عنوان درخواست پناهندگی را قبول نمی کند، بلکه تنها در مواردی به شهروندان برخی از کشورهای خاص پناهندگی اعطا می شود. متقاضیان باید حدودا 10 سال در این کشور حضور داشته باشند و بعد از می توانند تقاضای پاسپورت موناکو را داشته باشند.

پاسپورت موناکو و نکات مهم درباره آن

پاسپورت آذربایجان دارای نکات مهمی است که در این قسمت از مقاله به آن ها اشاره می نماییم. از بیان آنچه که در این مقاله داشتیم می توان فهمید که با توجه به اینکه کشور آذربایجان یک کشور آسیایی است و همانند کشورهای برتر اروپایی از نظر اعطای اقامت، تابعیت و پاسپورت دارای شرایط ایده آلی نمی باشد و افراد باید شرایط سخت و پیچیده ای را متحمل شوند تا موفق به اخذ پاسپورت این کشور شوند، زیاد مورد تقاضای افراد زیادی نخواهد بود. کشور آذربایجان همواره اخذ تابعیت آن مورد ابهام بوده و جز در موارد بسیار اندکی نمی توان به اخذ اقامت این کشور دست پیدا کرد، ضمنا حتی اگر بتوان به اخذ اقامت و پاسپورت این کشور هم دست یافت، چون این کشور تنها یک کشور آسیایی است و مانند کشورهای پیشرفته و تراز اول اروپایی نیست زیاد مزایای چندانی برای افراد به همراه نخواهد داشت. کشورهای اروپایی بسیاری وجود دارد که ارزش مهاجرت و هزینه دارند و رسیدن به پاسپورت این کشورها را می توان مورد هدف قرار داد. از جمله این کشورها می توان به برترین کشورهای اروپایی از جمله اتریش، آلمان، سوئیس، دانمارک، هلند و… اشاره کرد.

اقامت خود حمایتی اتریش

پاسپورت موناکو و وکیل معتبر برای امور مهم

اخذ اقامت این کشور از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. متقاضیان توجه داشته باشند که این کشور با توجه به این که دومین کشور کوچک جهان می باشد، کشور مهاجر پذیری نمی باشد و متقاضیانی که قصد ورود به این کشور را دارند باید با وکلای مهاجرت موناکو مشاوره داشته باشند زیرا این کشور به راحتی به شما اجازه ورود و اقامت موناکو را نمی دهد و متقاضیان باید از روشی اقدام نمایند که درخواستشان برای ویزای ورود به این کشور رد نشود.

سالانه متقاضیان زیادی که قصد مهاجرت به کشور های دیگر را دارند با استفاده از روش های نامناسب و اشتباهاتی که به وجود می آید شانس مهاجرت را برای یک مهاجرت موفق به طور کامل از دست می دهند. بنابراین متقاضیان باید ابتدا اطلاعات کامل را کسب نموده و سپس برای مهاجرت اقدام نمایند. متقاضیانی که قصد مهاجرت به موناکو را دارند می توانند با مشاوره گرفتن از مشاورین و وکلایسازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  از مناسب ترین روش های مهاجرت به این کشور بهره مند شوند.

پاسپورت موناکو و سخن پایانی

پاسپورت موناکو و اخذ اقامت و تابعیت این کشور از شرایط خاصی برخوردار است. ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا تمام سوالات شما عزیزان را پاسخ دهیم. موناکو از دسته کشور های ثروتمند اروپا می باشد و سالانه متقاضیان و علاقه مندان زیادی جهت ورود به این کشور اقدام می نمایند.  پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از هرگونه اقدام با وکلای مهاجرت موناکو و مشاورین و وکلای سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  مشاوره رایگان داشته تا با کسب اطلاعات بیشتر از پاسپورت موناکو از اقدامات لازم جهت مهاجرت به این کشور اطلاع داشته باشند. 

 

مهاجرت به کانادا