ما را دنبال کنید:

دکتر سعید محمدی-وکیل مهاجرت ترکیه اروپا کانادا

ویزا و مهاجرت

خانه پاسپورت امارات

پاسپورت امارات، مهاجرت به امارات و روش های دریافت اقامت امارات در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار گرفته است. از چه راه هایی می توان به اقامت امارات دست پیدا کرد؟ آیا اقدام برای دریافت اقامت در این کشور برای رسیدن به پاسپورت امارات ارزش دارد؟ این سوالات و چندین سوال دیگر ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان بوجود آمده باشد که آیا کشور امارات را مقصد مهاجرت خود قرار دهید و یا برای کشورهای دیگر اقدام نمایید. ما در این مقاله تمامی نکات مهم در باب پاسپورت امارات را بیان داشته ایم اما شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود با سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی همکار  تماس حاصل نمایید تا با استفاده از تجارب مشاوران مابهترین مسیر و بهترین کشور را جهت مهاجرت خود انتخاب نمایید.

 • پاسپورت امارات و مقدمه ای بر آن
 • پاسپورت امارات و شرایط عمومی
 • پاسپورت امارات و اعتبار آن
 • پاسپورت امارات و روش های اخذ پاسپورت امارات
 • پاسپورت امارات از طریق کار
 • پاسپورت امارات از طریق تحصیل
 • پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت امارات از طریق تولد
 • پاسپورت امارات از طریق ازدواج
 • پاسپورت امارات از طریق پناهندگی
 • پاسپورت امارات و نکات مهم در باب پاسپورت امارات
 • پاسپورت امارات و مدارک مورد نیاز
 • پاسپورت امارات و وکیل معتبر برای امور مهم

پاسپورت امارات و مقدمه ای بر آن

به طور کلی روش های مهاجرت و اخذ پاسپورت در کشورهای دنیا از طریق 6 روش کلی انجام پذیر می باشد. این روش شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می باشد که تنها 5 روش ابتدایی قانونی می باشد و روش پناهندگی توصیه نمی شود. برخی از افراد به دنبال کسب پاسپورت امارات می باشند، از این رو در این نوشتار روش های مختلف اخذ پاسپورت امارات و شرایط مورد نیاز برای هر روش شرح داده شده است. توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت و تابعیت امارات متفاوت می باشد. افرادی که اقامت امارات را دارند از برخی از حقوق شهروندی همچون امکان شرکت فعالیت های سیاسی محروم هستند و در صورتی که شرایط مورد نیاز اقامت را برآورده نکنند از این کشور اخراج می شوند. اما کسانی که تابعیت و پاسپورت امارات را دارند، از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند و رابطه ای معنوی و سیاسی با دولت این کشور دارند. پاسپورت امارات برای اتباع دیگر کشورها به صورت مستقیم قابل اتخاذ نمی شود اما با طی فرآیندی در یک بازه زمانی امکان اخذ آن فراهم می باشد. با ادامه مقاله همراه شوید و با انواع روش های اخذ پاسپورت امارات آشنا گردید.

پاسپورت امارات و شرایط عمومی

کشور امارات کشوری ثروتمند است که در خاورمیانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد. امارات کشوری پادشاهی است که عربستان و قطر همسایه جنوبی این کشور و عمان همسایه شرقی این کشور می باشد و از شمال نیز به خلیج فارس دسترسی دارد. هر یک از هفت شهر امارات زیر نظر یک شیخ می باشد که به هفت شیخ نشین معروف است. ابوظبی، دبی، شارجه، فجیره، عجمان، ام القوین و راس الخیمه هفت شهر امارات می باشند که هر یک از این امیران برای منطقه خود استقلال دارند اما در نهایت زیر نظر حاکم امارات عمل می کنند. این کشور مملو از ذخایر نفتی می باشد که ثروت این کشور نیز از نفت آن حاصل می شود. مساحت این کشور 83،600 کیلومتر مربع بوده و حدود 8،106،000 نفر جمعیت دارد. زبان رسمی این کشور عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر کشور امارات به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این کشور از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است. شرایط کار در این کشور نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورند. سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدیدر این مقاله به بررسی روش های مختلف مهاجرت به این کشور می پردازد.

پاسپورت امارات و اعتبار آن

برای بدست آوردن پاسپورت هر کشور به طور قطع اعتبار آن پاسپورت از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه به این نکته که آیا با بدست آوردن آن پاسپورت می توان به راحتی به کشور های دیگر بدون نیاز به ویزا سفر نمود و یا اینکه نیاز است برای سفر ویزا تهیه نمود، مهم بوده زیرا نشان می دهد در سطح جهان تا چه حد به شما احترام گذاشته می شود. پاسپورت امارات از این جهت بی رقیب بوده زیرا رتبه اول را در رتبه بندی پاسپورت های جهان بر عهده دارد. با داشتن پاسپورت امارات میتوان به 114 کشور جهان بدون ویزا سفر کرد و آن کشورها به راحتی پذیرای شما خواهند بود. برای 55 کشور با داشتن پاسپورت امارات باید ویزا دریافت کرد و به 29 کشور جهان نیز می توان بدون ویزا ورود نمود و با داشتن پاسپورت امارات در فرودگاه ویزا بدست آورد.

پاسپورت امارات و روش های اخذ پاسپورت امارات

جهت مهاجرت به کشورهای مختلف و اخذ اقامت آن ها از چندین روش می توان اقدام نمود که در بعضی از این روش ها شخص می تواند به اقامت و در نهایت تابعیت دست یابد و در بعضی از روش ها این امکان مهیا نیست. در این مقاله ما به بررسی شرایط دریافت پاسپورت امارات می پردازیم که آیا می توان به پاسپورت امارات دست یافت یا خیر. این شرایط رادر مورد راه های مختلف مهاجرت به امارات در زیر بررسی می نماییم

پاسپورت امارات از طریق کار

جهت اقدام برای ویزای کار کشور امارات نیاز است که شما یک نامه دعوت به کار از امارات داشته باشید. برای این موضوع می بایست کارفرما در این کشور برای شما این نامه را ارسال نماید و ارسال این نامه در صورتی است که کارفرما برای این شغل در کشور امارات هیچگونه متقاضی مناسبی پیدا نکند و از شما برای کار درخواست کند. بعد از دریافت نامه شما از اداره کار امارات، اجازه کار دریافت می کنید و مدت زمان این اجازه کار دو ماه است. در کشور امارات کارهای مربوط به استخدام شما و حتی هزینه هایی که در این پروسه پیش رو خواهید داشت به عهده کارفرما می باشد. به این نکته دقت کنید که شخص در ابتدا نمی تواند همسر و فرزند را با خود بیاورد و بعد از دریافت ویزای کار می تواند برای دریافت ویزای آن ها اقدام کند.

بسیاری از افراد کار در امارات را هدف خود قرار می دهند تا از طریق آن به اقامت امارات و یا به پاسپورت امارات دست پیدا کنند. دو فاکتور مهم همچون نرخ بیکاری پایین و عدم وجود مالیات بر درآمد در این کشور حائز اهمیت است. نرخ بیکاری در این کشور 1.7 درصد است که نسبتا درصد پایینی است، اما برای کسانی که قصد دریافت پاسپورت امارات را دارند توجه به این نکته بسیار الزامی است که کشور امارات به دلیل تقاضای بالایی که برای کار در این کشور وجود دارد قوانین مشخصی را وضع کرده است که می توان گفت یک مشکل برای مهاجرین به حساب می آید و آن این است که مهاجرین از طریق کار، اقامت بلند مدت و همچنین پاسپورت امارات را دریافت نمی کنند و شخص بعد از تمام شدن مدت قرارداد خود باید به کشور خود بازگردد و شخص باید ویزای کار خود را حتما تمدید کند. که این خود یکی از معضلاتی است که تمامی افرادی که در کشور امارات مشغول به کار هستند با آن روبرو هستند.

پاسپورت امارات از طریق تحصیل

کشور امارات در زمینه تحصیل و آموزش کیفیت بسیار بالایی دارد. دانشگاه های این کشور به دو نوع خصوصی و دولتی تقسیم شده اند. شهروندان کشور امارات فقط می توانند در دانشگاه های دولتی مشغول تحصیل شوند و دانشگاه های خصوصی و بین المللی برای دانشجویان خارجی امکان تحصیل به زبان عربی و انگلیسی را فراهم کرده است. دانشگاه های خصوصی کشور امارات رنکینگ خوبی در بین دانشگاه های جهان دارند. همچنین بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان مانند دنشگاه نیویورک، سوربن، واشنگتن و… در این کشور شعبه دارند و دانشجویان خارجی با تحصیل در این دانشگاه ها می توانند انتقالی گرفته و تحصیل خود را در آن کشورها ادامه دهند. اقامتی که جهت تحصیل در امارات به شخص داده می شود بسته به طول دوره تحصیلی شخص می باشد.

تحصیل در امارات می تواند در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس و دکترا انجام پذیرد که هر یک از این دوره ها طول دوره مشخص و شرایط خاص خود را دارد، برای مثال در دوره لیسانس شخص اجازه همراه داشتن را ندارد اما در دوره فوق لیسانس و دکترا می تواند همسر و فرزندان خود را در کنار خود داشته باشد. لازم به ذکر است کپی برداری از این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است، بدون ذکر منبع غیرقانونی بوده و مجاز نمی باشد. نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که تحصیل در امارات هزینه بالایی دارد و هزینه حداقل 12 هزار دلار در یک سال برای دانشجویان خارجی وجود دارد که نسبت به هزینه تحصیل در بسیاری از دانشگاه های اروپایی و کانادا نیز هزینه های بالاتری شمرده می شود. لازم به ذکر است، بعضی از افراد جهت دریافت پاسپورت امارات تحصیل را راه ورود خود قرار می دهند. اما تحصیل اغلب به تنهایی منجر به اقامت نمی شود. در کشور امارات باید دانشجو پس از تمام شدن دوره تحصیل به کار مشغول شود و اقامت خود را تمدید کند در غیر اینصورت پس از تمام شدن مدت اقامت تحصیلی خود باید به کشور خود بازگردد. اما به طور کلی کشور امارات با کار در این کشور نیز پاسپورت امارات را به مهاجرین خارجی نمی دهد. از این رو با توجه به هزینه های تحصیل پیشنهاد می شود برای کشورهای دیگر اروپایی مانند هلند، اتریش و یا کشور کانادا اقدام نمایید تا نه تنها هزینه های تحصیل شما کم تر شود بلکه بتوانید به اقامت و پاسپورت این کشورها دست پیدا کنید.

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در امارات یکی از راه های دریافت اقامت این کشور است. کشور امارات کشوری است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در کشور امارات و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این کشور که در نمودار زیر مشخص شده است، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیت ایشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در کشور امارات ابتدا شخص باید شرکتی را در این کشور به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود.

برای ثبت هر یک از این شرکت ها شخص سرمایه اولیه مشخصی باید داشته باشد که در صورتی که شرکت با سهامی خاص ثبت کرده باشید حدود 5،000،000 درهم امارات تعیین شده است و برای شرکت با سهامی عام حدود 30،000،000 درهم امارات می باشد. شرایط برای ثبت شرکت در کشور امارات بسته به منطقه سرمایه گذاری شده نیز متفاوت می باشد. در صورتی که این سرمایه گذاری در منطقه آزاد باشد، بسته به منطقه سرمایه های اولیه مورد نیاز متفاوت است. در این صورت به شخص سرمایه گذار اقامت 2 یا 3 ساله داده می شود.

نکته جالب توجه این است که در تاریخ 3 فوریه 2019 قانون جدیدی وضع شده است که به سرمایه گذاران در این کشور اقامت بلند مدت 5 یا 10 ساله نیز داده می شود.

برای دریافت اقامت 10 ساله امارات حداقل سرمایه لازم 2.77 میلیون دلار معادل 10 میلیون درهم می باشد. این سرمایه گذاری می تواند در زمینه سپرده های کشور امارات باشد. یا یک شرکت جدید ثبت و راه اندازی نمایید. در این صورت شما باید سرمایه خود را به مدت 3 سال در کشور امارات باقی نگه دارید و سرمایه شما نباید به صورت وام باشد.

برای دریافت اقامت 5 ساله امارات می توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک اقدام نمایید و یا برای کار آفرینی سرمایه گذاری انجام دهید. برای سرمایه گذاری در املاک سرمایه شما نباید به صورت وام باشد و سرمایه خود را باید به مدت 3 سال نگه دارید. ملکی که بر روی آن سرمایه گذاری نموده اید باید حداقل 1.36 میلیون دلار یا 5 میلیون درهم ارزش داشته باشد. برای کارآفرینی نیز نیاز به 500 هزار درهم معادل 136 هزار دلار سرمایه دارید و یک ایده خوب با چشم اندازی روشن که بتواند ایجاد شغل کند و اقتصاد کشور امارات را رشد دهد.

درنهایت می توان گفت این امکان وجود دارد که اشخاص اقامت امارات را کسب نمایند اما با توجه به تفاوتی که نظام قضایی این کشور در قضاوت میان مردم کشور خود و مهاجرین قائل می شود، خطر مصادره اموال در امارات نیز در نمودار زیر نمایش داده شده است که عدد 1 بیان گر کمترین خطر از جهت مصادره اموال خارجیان می باشد. همچنین با توجه به اینکه کسب پاسپورت امارات پس از سپری شدن 30 سال از اقامت شما امکان پذیر است. از این رو می توان گفت با توجه به زمان طولانی دریافت پاسپورت امارات و هزینه های بالای سرمایه گذاری در این کشور می توان برای کشورهای دیگر اروپایی که هزینه های سرمایه گذاری پایین تری دارد و پس از 5 سال نیز اقامت دائم و پاسپورت می دهند اقدام نمود.

پاسپورت امارات از طریق تولد

بسیاری از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات از طریق تولد فرزند خود در این کشور می باشند زیرا در بعضی از کشورها می توان از طریق تولد فرزند به اقامت آن کشورها دست یافت. این در صورتی است که کشور مذبور از قانون خاک پیروی نماید اما کشور امارات از قانون خون پیروی می کند. پیروی از قانون خون نشان دهنده این موضوع است که در صورتی شخص به اقامت و پاسپورت امارات دست پیدا می کند که از پدر و مادری اماراتی متولد شده باشد. در صورتی که شخص از پدر اماراتی و مادر خارجی متولد شده باشد و یا از مادری اماراتی متولد شده باشد در صورتی که پدر کودک نامعلوم باشد نیز به کودک تابعیت و پاسپورت امارات داده خواهد شد. البته تحت شرایطی با تولد در خاک امارات می توان برای کودک پاسپورت امارات را بدست آورد و آن در صورتی است که پدر و مادر کودک نامعلوم بوده و اثری از آن ها پیدا نشود. در این صورت با تولد در امارات پاسپورت امارات به کودک داده خواهد شد.

 پاسپورت امارات از طریق ازدواج

ازدواج در کشور امارات مشابه با ازدواج در کشورهای دیگر، شرایطی را برای زوجین فراهم می آورد تا بتوانند در کنار هم زندگی کنند. زیرا امر ازدواج در کل دنیا به این دلیل که موضوع حفظ بنیان خانواده مطرح است، از اهمیت بالایی برخوردار است و قوانینی را برای این امر و الحاق خانواده تعیین نموده اند. کشور امارات نیز شرایط به خصوصی برای این موضوع تعیین نموده است که نسبتا با شرایط کشورهای دیگر متفاوت است. براساس قوانین کشور امارات در صورتی که مرد تبعه امارات با یک زن خارجی ازدواج نماید می تواند برای همسرش درخواست اقامت نماید و قطعا در صورتی که ازدواج به صورت حقیقی اتفاق افتاده باشد با درخواست او موافقت می شود. پس از دریافت اقامت درصورتی که زوجین صاحب حداقل یک فرزند شوند، بعد از 7 سال که در کنار هم زندگی کنند و تابعیت قبلی خود را رها سازد، مرد تبعه امارات می تواند برای همسر خود درخواست پاسپورت امارات نماید. اما در صورتی که صاحب فرزند نشوند بعد از 10 سال همسر مرد اماراتی می تواند تابعیت و پاسپورت امارات را درخواست دهد. در صورتی که زن تبعه امارات با مردی خارجی ازدواج نماید به همسر او اقامت امارات داده خواهد شد اما تابعیت و پاسپورت امارات به شخص داده نخواهد شد.

پاسپورت امارات از طریق پناهندگی

 • سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی در زمینه پناهندگی هیچگونه اقدامی نداشته و به هیچ عنوان این مسیر را برای مهاجرت شما عزیزان پیشنهاد نمی دهد. این مطلب تنها در جهت اطلاع شما عزیزان می باشد.

دریافت پاسپورت امارات از طریق پناهندگی ممکن است برای بسیاری از عزیزان مورد سوال باشد. پناهندگی اغلب در مورد افرادی اتفاق می افتد که به دلیل در خطر بودن جانشان به دلایل مختلفی از جمله دلایل سیاسی، مذهبی، اجتماعی و… در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته و ادامه زندگی در کشورشان برای آن ها غیر ممکن باشد. از این لحاظ این اشخاص برای ادامه زندگی به کشورهای دیگر پناه برده تا بتوانند زندگی عادی که حق هر انسانی می باشد را تجربه نمایند. اما قوانین مربوط به پناهندگی در کشورهای مختلف متفاوت است. از آنجایی که برای پناهندگان کنوانسیونی معروف به کنوانسیون ژنو تعیین شده است، کشورهایی که عضو این کنوانسیون هستند موظف می باشند تا به پناهندگانی که به طور واقعی در خطر هستند، پناه داده و شرایط اولیه زندگی را برای آن ها فراهم نمایند. از این رو چون کشور امارات عضو این کنوانسیون نمی باشد در نتیجه تعهدی نسبت به این موضوع ندارد. اما می توان گفت در سال های گذشته کشور امارات به تعدادی از پناهندگانی که در این کشور درخواست داده اند پناه داده است که بر اساس آمار اغلب این پناهندگان از کشور سوریه و عراق بوده اند.

پاسپورت امارات و نکات مهم در باب پاسپورت امارات

دریافت اقامت امارات و پاسپورت امارات را از راه های مختلف مهاجرت در این مقاله بررسی نمودیم. شرایط دریافت پاسپورت امارات یکی از نکات منفی این کشور، در کنار نکات مثبت زیادی که دارد، می باشد. دریافتیم که از راه های مختلف می توان به اقامت کوتاه مدت امارات دست یافت که بسته به روشی که شما برای مهاجرت به امارات انتخاب می کنید مدت دریافت اقامت موقت شما متفاوت خواهد بود. این زمان می تواند از یک سال و یا بیشتر باشد. اما نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت امارات در این کشور برای مهاجران خارجی بسیار سخت و محدود است. براساس قوانین حاکم بر این کشور در صورتی که شخص به مدت 30 سال در این کشور اقامت داشته باشد می تواند به اقامت دائم و پاسپورت امارات دست پیدا کند که این مدت در مقابل زمانی که کشورهای فوق العاده ای همچون کانادا، سوییس، آلمان، اتریش و… تعیین نموده اند و پس از 5 سال اقامت دائم می دهند بسیار زیاد بوده و قطعا این کشورها را انتخاب بهتر، مناسب تر و عاقلانه تری نسبت به کشور امارات تبدیل می کند. نکته جالب توجه دیگری که در مورد کشور امارات وجود دارد این است که کشور امارات تابعیت دو گانه (مضاعف) را نمی پذیرد و شخص در صورت درخواست برای دریافت تابعیت و پاسپورت امارات باید تابعیت قبلی خود را رها نماید.

پاسپورت امارات و مدارک مورد نیاز

پاسپورت امارات به طور مستقیم به شهروندان امارات متحده عربی، کودکان متولد شده از پدر و مادر اماراتی و یا کودکانی با پدر و مادر نامعلوم و همسر خارجی یک تبعه اماراتی داده می شود. در غیر این صورت در صورتی که شخص اقامت موقت امارات را تا 30 سال داشته باشد می تواند برای اقامت دائم اقدام نماید و سپس برای پاسپورت نیز درخواست دهد. اعتبار پاسپورت امارات 5 ساله داده خواهد شد. به طور قطع جهت ارائه پاسپورت امارات توانایی و تسلط شخص به زبان عربی بررسی خواهد شد و همچنین چک می کنند که آیا شخص در طول اقامت خود جرم و جنایتی مرتکب نشده باشد. برای دریافت پاسپورت امارات مدارک مورد نیاز است که در زیر به برخی از آن ها می پردازیم.

 • اصل و یک کپی از کارت ثبت نام
 • گواهی شهروندی معتبر اماراتی
 • عکسی که اخیرا گرفته شده باشد.
 • سند ازدواج و اطلاعات مربوط به فرزندان
 • اصل و یک کپی از کارت ثبت نام
 • گواهی شهروندی معتبر اماراتی
 • عکسی که اخیرا گرفته شده باشد.
 • سند ازدواج و اطلاعات مربوط به فرزندان

پاسپورت امارات و وکیل معتبر برای امور مهم

در زمینه مهاجرت همیشه انتخاب یک وکیل مهاجرت معتبر از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا بسیاری از افراد از طریق نظراتی که از اشخاص مختلف دریافت می کنند مقصد خود را انتخاب می کنند، بدون اینکه این نکته را در نظر بگیرند که اگر راه مهاجرتی برای یک شخص مناسب بوده است، صرفا برای آن ها نیز مناسب نخواهد بود. از این لحاظ پیشنهاد می شود قبل از تصمیم گیری برای اقدام در زمینه مهاجرت، شرایط خود و خانواده خود را با وکیلی معتبر در این زمینه که سال ها در زمینه مهاجرت تجربه داشته است، بررسی نمایید، تا بتوانید بهترین کشور و بهترین روش مهاجرت را که مطابق با شرایط شما وجود دارد انتخاب نمایید. سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی با 15 سال سابقه در زمینه مهاجرت به درستی می تواند شما عزیزان را در این مسیر همراهی نماید.

پاسپورت امارات و سخن پایانی

پاسپورت امارات و تمامی راه های مهاجرت به امارات را در این مقاله بررسی نمودیم و نکات مهم در مورد این کشور و شرایطی را که دولت این کشور تعیین نموده است را در هر یک از زمینه های مهاجرت به امارات ذکر نمودیم. پاسپورت امارات از نظر اعتبار بالاترین اعتبار را در کل جهان دارد و از نظر شرایط کاری با توجه به نرخ بیکاری در این کشور شرایط بسیار خوبی داشته و می تواند مقصد مناسبی باشد، اما با توجه به اینکه نظام قضایی این کشور به مردم خود به نسبت مهاجران اهمیت بیشتری می دهد و تبعیض نژادی نسبت به افراد خارجی را کاملا می توان در این کشور مشاهده نمود، همچنین به این دلیل که با اقامت در این کشور پس از 30 سال می توان به اقامت دائم و پاسپورت امارات دست یافت، در نتیجه افراد با مهاجرت به این کشور همیشه نگرانی داشته و احساس امنیت نمی کنند. در نتیجه می توان در مقابل کشور امارات کشورهای دیگری را برای مهاجرت خود انتخاب نمود که می شود پس از 5 سال در آن کشورها به اقامت دائم رسید، کشورهای برتری مانند کانادا، هلند، آلمان، اتریش و… مقصد مناسب تری برای مهاجرت به شمار می رود. از این رو شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیت خود برای مهاجرت با سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  تماس حاصل نموده و از مشاورین با تجربه آن، مشاوره رایگان و تلفنی دریافت نمایید. 

مهاجرت به کانادا