ما را دنبال کنید:

دکتر سعید محمدی-وکیل مهاجرت ترکیه اروپا کانادا

ویزا و مهاجرت

خانه مهاجرت

تصمیم به مهاجرت آغاز کننده یک مسیر جدید برای آینده ای بهتر تلقی می شود.

اما در این مسیر آگاهی از قوانین دیگر کشورها و انتخاب مسیر مهاجرت بر اساس شرایط هر فرد می توانند تعیین کننده بهترین روش در امر مهاجرت محسوب گردد.

گاها قوانین کشورها با به روز رسانی باعث به وجود آمدن شرایط جدید برای مهاجرت می شود. از این رو مهاجرت نیاز به اطلاعات گسترده در روش های مختلف مهاجرتی می باشد که داشتن این اطلاعات برای همگان امکان پذیر نیست.

فلذا وکیل مهاجرت با توجه به شرایط هر فرد می تواند بهترین روش برای مهاجرت را به متقاضیان توضیح دهد که این موضوع نیازمند مشاوره تخصصی در باب مهاجرت می باشد. از این رو متقاضیان می توانند با در میان گذاشتن شرایط خود، بهترین راهنمایی را دریافت کنند.

مشورت با وکیل مهاجرت نخستین گام در این امر تلقی می شود.

افراد در این مرحله با طرق مختلف مهاجرتی و قوانین کشورها آشنا می شوند و متوجه خواهند شد که با توجه به شرایط خود مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، ازدواج و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را حاصل نمایند.

به همین دلیل مشورت با وکیل مهاجرت و افرادی که اطلاعات مکفی در این امر دارند، می تواند در تصمیم گیری افراد تاثیر بسزایی داشته باشد.

قابل ذکر است که برخی از موسسات مهاجرتی و وکیلان مهاجرتی تنها در یک و یا چند زمینه خاص فعالیت دارند؛ به طور مثال برخی از این موسسات تنها در زمینه تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی فعالیت دارند.

بنابراین افرادی که قصد مهاجرت دارند و قصد بررسی شرایط خود از طرق مختلف مهاجرت را دارند باید حیطه کاری موسسات و وکلای مهاجرت و خدمات آنان را بررسی نمایند و بر اساس انتخاب های خود دامنه خدمات موسسات را رصد نمایند.

وکیل مهاجرت و ویژگی های مشاوران حرفه ای
دفاتر مهاجرتی و مشاوران متخصص در امر مهاجرت باید در ابتدا با ارائه مشاوره دقیق و راهنمایی های صحیح، متقاضیان را در مسیر درست سوق دهند که این امر نیازمند دانش بالا و مکفی و آشنایی به قوانین کشورها است.

از ویژگی های مشاوران حرفه ای می توان اشاره کرد به بررسی دقیق شرایط متقاضی، تسلط بر قوانین حال حاضر در امور مهاجرتی، برخورداری از دانش کافی در باب ویزای های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج و … . در انتخاب وکیل مهاجرت  باید نکاتی که به آن اشاره شد توجه ویژه ای گردد چرا که بسیاری از متقاضیان با قصد مهاجرت؛ بر اساس اطلاعاتی که از وکلای مهاجرتی دریافت می نمایند، دست به اقدام می زنند و مسیر خود را انتخاب می کنند.

پس انتخاب وکیل مهاجرت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و می توانند با راهنمایی درست و پیشنهادات خود کشور مناسب را معرفی نماید.

متقاضیان می توانند پس از تعیین مسیر درست و انتخاب کشورهای مناسب با وکیل مهاجرتی جهت درخواست خود برای پذیرش تحصیلی و یا درخواست ویزا، همینطور تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز و نحوه ارسال آن مشورت نمایند.

توجه داشته باشید که در این امر گردآوری مدارک و تکمیل آن، فرآیندی است کاملا پیچیده که بدون مشورت و راهنمایی با مشاوران حرفه ای و تیم مربوط به این امور، امکان ریسک در پرونده و رد شدن پذیرش و حتی ویزا وجود خواهد داشت.

تجربه های مشاوران حرفه ای و وکلای مهاجرتی در پرونده های متعدد که نتیجه بخش بوده است می تواند نشانه توانایی های آنان در راس قوانین مهاجرتی باشد.
سازما ن حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی

مهاجرت به کانادا