ما را دنبال کنید:

دکتر سعید محمدی-وکیل مهاجرت ترکیه اروپا کانادا

ویزا و مهاجرت

خانه جستجوی کار در کانادا

جستجوی کار در کانادا، مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای کار کانادا در این مقاله به صورت کاملا تخصصی و علمی مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت. مشاغل مورد نیاز کانادا برای سال 2019 کدام است؟

مراحل جستجوی کار در کانادا به چه صورت می باشد؟ میزان درآمد مشاغل مختلف در کانادا به چه میزان می باشد؟

کانادا کشوری محبوب برای مهاجران می باشد و همه ساله متقاضیان زیادی برای ورود به کانادا اقدام می نمایند.

در مقاله علمی که به همت کارشناسان زبده و حرفه ایی نگارش گردیده است، شرایط و الزامات جستجوی کار در کانادا را به تفضیل بیان نموده ایم تا نیاز شما عزیزان به اطلاعات کامل و جامع مرتفع گردد.

شما عزیزان می توانید برای بررسی شرایط خود با  ارتباط برقرار نمایید تا کارشناسان مجموعه به صورت رایگان راهنمایی لازم را خدمتتان ارائه نمایند و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و بیشتر می توانید با کارشناسان ارشد از سراسر ایران بدون حضور فیزیکی، کاملا آنلاین ارتباط برقرار نمایید و از خدمات تخصصی و حرفه ایی  استفاده نمایید.

جستجوی کار در کانادا و شرایط عمومی آن

کانادا دومین کشور پهناور جهان می باشد که بین اقیانوس منجمد شمالی، آرام و اطلس واقع شده است. ایالت متحده آمریکا نیز در جنوب این کشور پهناور واقع گردیده است. پایتخت آن اتاوا و بزرگترین شهر آن تورنتو است. از دیگر شهرهای پرجمعیت و محبوب آن می توان به مونترال و ونکوور اشاره نمود. به علت نزدیکی به قطب شمال، بیشتر مناطق شمالی این کشور پهناور به علت سرما خالی از سکنه می باشد. در مقایسه با روسیه، جمعیت این کشور پهناور تنها یک پنجم روسیه است و عموما تمرکز جمعیت در جنوب و جنوب غربی کانادا و نزدیک به آمریکا می باشد.

این کشور 10 استان و 3 قلمرو دارد و به دلیل نزدیکی به کشور آمریکا روابط اقتصادی گسترده ایی با این کشور دارد. مساحت این کشور 9.98 میلیون متر مربع و جمعیتی بالغ بر 37 میلیون نفر را در خود جای داده است. واحد پول این کشور دلار کانادا می باشد. زبان عموم مردمان این کشور انگلیسی بوده و ایالت هایی نظیر کبک، انتاریو و نیوبرانزویک مردم فرانسوی زبان هستند. یکی از روش های دریافت اقامت دائم و در ادامه اخذ پاسپورت کانادا روش کاری است شما با داشتن شرایط اولیه و لازم جهت جستجوی کار در کانادا این شانس را خواهید داشت که به اقامت دائم این کشور دست یابید. رتبه پاسپورت کانادا 6 و هم تراز نیوزلند، اسلواکی، و لهستان می باشد. شما با داشتن پاسپورت کانادا می توانید به 115 کشور دنیا بدون اخذ ویزا و 50 کشور با ویزای فرودگاهی ورود یابید.

جستجوی کار در کانادا و سیستم امتیاز بندی

شرایط کار در کانادا و جستجوی کار در کانادا، به صورت سیستم امتیازبندی تعریف شده است و تحت عنوان Federal Skilled Worker (Express Entry)شناخته می شود. این برنامه برای کارگران ماهر و دارای تجربه کار خارجی است که می خواهند به صورت دائم به کانادا مهاجرت کنند.

برای این روش فرد متقاضی باید شرایط اولیه را داشته تا بتواند برای محاسبه امتیازات ورود پیدا کند. حداقل شرایط لازم داشتن سابقه کاری، تحصیلات و مدرک زبان می باشد. سابقه کاری باید به صورت تمام وقت و برای حداقل 1 سال در 10 سال گذشته باشد که در ازاء آن حقوق دریافت نموده اید و داوطلبانه نبوده باشد. مدرک تحصیلی شما باید در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور باشد و همچنین مدرک شما ابتدا مورد تایید دولت کانادا قرار گرفته شده باشد. مهارت زبان انگلیسی و یا فرانسوی در چهار سطح خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن قابل قبول باشد. سیستم امتیاز بندی دولت فدرال دو مرحله ایی می باشد و در مرحله اول بر اساس 6 فاکتور اصلی امتیازات متقاضی محاسبه می شود. اگر فرد از 100 امتیاز بتواند 67 امتیاز را کسب نماید به مرحله دوم که به pool یا استخر مجازی معروف است ورود می یابید و سیستم امتیازبندی جدیدی برای شما اعمال خواهد شد و اگر بتوانید امتیاز مورد نظر را کسب نمایید دعوت نامه دریافت کرده و اقامت دائم کانادا را کسب خواهید نمود.

درواقع این روش جستجوی کار در کانادا روشی بسیار ارزان قیمت خواهد بود که شما از همان ابتدا اقامت دائم خواهید داشت.

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای جستجوی کار در کانادا باید مورد توجه قرار دهید، نرخ بیکاری این کشور می باشد. بانک جهانی داده های مربوط به نرخ بیکاری در کانادا را از سال 1991 تا 2018 ارائه کرده است. میانگین این شاخص برای کانادا در این دوره 7.87 درصد با حداقل 5.92 درصد در سال 2018 و حداکثر 11.38 درصد در سال 1993 بوده است و پیش بینی می شود که در سال های آینده نرخ بیکاری در کانادا روندی نزولی را طی کند.

همان طور که میدانید، کانادا جزء کشورهای مهاجرپذیر است و تقاضای نیروی کار ماهر از سراسر دنیا نموده است. در صورتی که شرایط لازم برای ورود به سیستم امتیاز بندی نیروی کار ماهر کانادا را داشته باشید، این شانس را خواهید داشت که بتوانید پیشنهاد کاری از یک کارفرما داشته باشید.

مهاجرت کاری به کانادا
جستجوی کار در کانادا و مشاغل مورد نیاز 2019 کانادا
کانادا برای طبقه بندی مشاغل از سیستم طبقه بندی ملی مشاغل (NOC) استفاده می کند. مشاغل براساس وظایف شغلی و کاری که یک شخص انجام می دهد، گروه بندی می شوند. برای اهداف مهاجرت، گروه های اصلی شغلی شامل موارد زیر می باشد.
• سطح مهارت صفر(0)
مشاغل مدیریتی، مانند مدیران رستوران، مدیران معدن، ناخدایان
• سطح مهارت A
مشاغل حرفه ای که معمولاً مدرک دانشگاهی را می طلبند، مانند پزشکان، دندانپزشکان، معماران
• مهارت سطح B
مشاغل فنی و حرفه های ماهر که معمولاً به عنوان کارآموز و یا دیپلم فنی از کالج باشند مانند سرآشپز، لوله کش، برق کار.
• مهارت سطح C
مشاغل حد متوسط که معمولاً با آموزش متوسطه و یا آموزش های خاص شغلی هستند، مانند قصاب های صنعتی، رانندگان کامیون ترانزیت، گارسون مواد غذایی و آشامیدنی
• مهارت سطح D
مشاغل کارگری که معمولاً آموزش شغلی می بینند، مانند کارگران جهت چیدمان میوه، کارکنان مسئول نظافت، کارگران میادین نفتی
ذکر این نکته ضروریست که برای مهاجرت به کانادا و جستجوی کار در کانادا، سطح مهارت 0، A و B شانس ورود به استخر مجازی را خواهند داشت و عملا شانس گروه C و D برای مهاجرت پایین است.
در جدول زیر بخشی از لیست مشاغل مورد نیاز در سطح 0، A، B کانادا آورده شده است و برای مطالعه بیشتر لینک کامل مشاغل جهت جستجوی کار در کانادا در این لینک قابل دسترسی می باشد.
NOC عنوان نوع عنوان
0011 قانونگذار 0 Legislators
0012 مدیران و مقامات ارشد دولت 0 Senior government managers and officials
0013 مدیران ارشد مالی، ارتباطات و سایر خدمات تجاری 0 Senior managers -financial, communications and other business services
0014 مدیران ارشد بهداشت، آموزش، خدمات اجتماعی 0 Senior managers -health, education, social and community services and membership organizations
0015 مدیران ارشد تجارت، رادیو و تلویزیون و سایر خدمات n.e.c 0 Senior managers -trade, broadcasting and other services, n.e.c
1111 حسابرسان مالی و حسابداران A Financial auditors and accountants
1112 تحلیلگران مالی و سرمایه گذاری A Financial and investment analysts
1113 کارگذاران بورس A Securities agents, investment dealers and brokers
1114 سایر افسران مالی A Other financial officers
1121 متخصصان منابع انسانی A Human resources professionals
1211 سرپرستان، کارمندان عمومی و پشتیبانی اداری B Supervisors, general office and administrative support workers
1212 سرپرستان، کارمندان اداری مالی و بیمه B Supervisors, finance and insurance office workers
1213 کارمندان ناظر، کتابخانه، مکاتبات و اطلاعات مربوطه B Supervisors, library, correspondence and related information workers
1214 ناظران پست و مشاغل توزیع پیام B Supervisors, mail and message distribution occupations
1215 ناظران، زنجیره تأمین، پیگیری و برنامه ریزی هماهنگی مشاغل B Supervisors, supply chain, tracking and scheduling co-ordination occupations
لیست مشاغل مورد نیاز کانادا
جستجوی کار در کانادا و مراحل آن
جستجوی کار در کانادا بر مبناء سیستم Express Entry به صورت امتیازبندی است. این سیستم شامل دو مرحله می باشد. اول از همه باید بررسی نمایید آیا واجد شرایط هستید یا خیر، حداقل هایی برای ورود به این برنامه وجود دارد از جمله: حداقل 1 سال سابقه کار در 10 سال گذشته، مهارت زبان، مدرک تحصیلی. باید بررسی نمایید آیا رشته تحصیلی شما در لیست مشاغل مورد نیاز دولت کانادا می باشد یا خیر و در صورت داشتن شرایط اولیه امتیازات شما با فاکتورهای اصلی که شامل: سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، پیشنهاد شغلی، مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه و سازگاری با محیط می باشد، سنجیده می شود و اگر از 100 امتیاز کل بتوانید 67 امتیاز کسب نمایید می توانید وارد مرحله دوم شوید. در زیر جزییات هر فاکتور و نحوه محاسبه امتیازات در مرحله اول آورده خواهد شد.
سن: حداکثر امتیاز این بخش 12 است.
امتیاز سن
0 زیر 18 سال
12 35- 18
11 36
10 37
9 38
8 39
7 40
6 41
5 42
4 43
3 44
2 45
1 46
0 47 و بالاتر از آن
مدرک تحصیلی: حداکثر امتیاز این بخش 25 است. مدرک تحصیلی شما می تواند دیپلم یا یک مدرک دانشگاهی از کانادا باشد، یا باید مدارک تحصیلی شما توسط دولت کانادا ارزیابی و تایید شود.
امتیاز مدرک تحصیلی
25 مدرک تحصیلی در سطح دکتری یا معادل آن
23 مدرک تحصیلی در سطح فوق لیسانس یا معادل آن که در لیست مشاغل رنک A
22 2 یا بیشتر از آن مدرک تحصیلی بالاتر از سطح دبیرستان از کانادا که حداقل 3 سال تحصیلی باشد یا معادل آن ( معادل لیسانس)
21 مدرک تحصیلی بالاتر از دبیرستان از کانادا و یا معادل آن که حداقل 3 سال باشد.
19 مدرک تحصیلی بالاتر از دبیرستان از کانادا و یا معادل آن که حداقل 2 سال باشد.
15 مدرک تحصیلی بالاتر از دبیرستان از کانادا و یا معادل آن که حداقل 1 سال باشد.
5 مدرک تحصیلی دیپلم از کانادا و یا معادل آن
سابقه کار: برای سابقه کار ابتدا باید بررسی نماید عنوان شغلی شما طبق لیست اعلام شده دولت کانادا مورد تقاضا این کشور باشد و این شغل در دسته 0، A، B قرار گرفته باشد. در 10 سال گذشته حداقل 1 سال سابقه کار تمام وقت یعنی 30 ساعت در هفته بوده و بابت شغل خود حقوق دریافت نموده باشد. اگر کار پاره وقت و 15 ساعت در هفته باشد، طی دوسال محاسبه می گردد. حداکثر امتیاز سابقه کار 15 است.
سابقه کار امتیاز
ا سال 9
3-2 سال 11
5-4 سال 13
6 سال و بالاتر از آن 15
پیشنهاد شغلی: داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرما از کانادا یا همان Job offer می تواند برای شما امتیاز 10 را داشته باشد. این شغل باید در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا و در رده مشاغل 0، A، B باشد. به صورت تمام وقت و با پایه حقوق قانون کار باشد.
مهارت زبان: داشتن مدرک زبان انگلیسی ویا فرانسوی برای ورود به پروسه امتیازبندی لازم است. حداقل سطح زبان برای ورود به این کشور، داشتن CLB 7 است. زبان دوم در سطح CLB 5 می تواند 4 امتیاز داشته باشد و حداکثر امتیاز زبان 28 است.
سطح زبان اول نمره Speaking نمره Listening نمره Reading نمره writing
CLB 9 و بالاتر 6 6 6 6
CLB 8 5 5 5 5
CLB 7 4 4 4 4
کمتر از CLB 7 0 0 0 0
سازگاری با محیط: در این قسمت شرایط همسر هم در کسب امتیاز تاثیر گذار خواهد بود. مواردی همچون سطح زبان، سابقه کار و تحصیلات کانادایی وی می تواند محاسبه شود. داشتن اقوام و خویشاوندان در کانادا نیز در این بخش امتیاز خواهد داشت. در جدول زیر جزییات امتیازبندی را خواهید دید.
عوامل امتیاز
مدرک زبان همسر در سطح CLB 5 5
سابقه تحصیل همسر در کانادا حداقل 2 سال 5
سابقه کار کانادایی همسر حداقل 1 سال به صورت تمام وقت و در لیست مشاغل کانادا 5
سابقه تحصیل کانادایی فرد حداقل 2 سال 5
سابقه کار کانادایی فرد حداقل 1 سال به صورت تمام وقت و در لیست مشاغل کانادا 10
استخدام هماهنگ شده در کانادا 5
داشتن اقوام در کانادا که اقامت دائم یا شهروند باشند که شامل: والدین، فرزند، خواهر وبرادر، نوه، پدربزرگ مادر بزرگ، عمه، عمو، خاله، دایی، خواهرزاده برادرزاده( بالای 18 سال) 5
با اتمام یافتن مرحله اول و دریافت 67 امتیاز شما واجد شرایط ورود به استخر مجازی یا همان Pool خواهید شد. در این استخر شرایط شما با امتیازات جدید سنجیده خواهد شد. حداکثر امتیاز مرحله دوم 1200 است که خود به دو بخش عوامل فردی و عوامل جانبی تقسیم می شود که هر 25 روز یک بار از استخر بر اساس نیاز وامتیازات، نیرو جذب می کنند. عوامل فردی شامل: سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار با بیمه، مدرک زبان می باشد که مجموع امتیازات حداکثر 600 خواهد بود.

از بین عوامل نام برده شده تاثیر نمره زبان بسیار چشم گیر است. عوامل جانبی شامل: داشتن پیشنهاد کاری، شرایط همسر از جمله سوابق تحصیلی، کاری، سطح زبان و همچنین داشتن اقوام نیز در این بخش امتیاز خواهد داشت. حداکثر امتیاز این قسمت نیز 600 خواهد بود. لازم به ذکر است در این قسمت اگر فرد بتواند دعوت نامه استانی دریافت کند 600 امتیاز این بخش را به طور کامل کسب خواهد نمود و شانس بالایی برای ورود به کانادا خواهد داشت.

• جستجوی کار در کانادا به صورت مجازی
کل پروسه جستجوی کار در کانادا از طریق پروسه اسکیلد ورکر می باشد. دولت فدرال کانادا برای سرعت بخشیدن روند بررسی پرونده های متقاضیان ار سراسر دنیا، این پروسه را از طریق اکپسرس اینتری برگزار می نماید که کاملا آنلاین می باشد و افراد به راحتی از طریق سایت رسمی دولت کانادا می تواند مدارک خود را ارائه نمایند و بر اساس مدارک شما بررسی و امتیازبندی خواهید شد. در صورت آنکه بتوانید امتیازات لازم را اخذ نمایید شانس آن را خواهید داشت تا با دعوت نامه به کانادا ورود یابید و اقامت دائم این کشور یا PR کانادا را اخذ نمایید.

 جستجوی کار در کانادا به صورت حضوری
جستجوی کار در کانادا به محض ورود فرد در خاک کانادا امکان پذیر خواهد بود. افراد با داشتن اقامت کانادا می توانند در محیط با توجه به سوابق کار حرفه ایی خود و داشتن مدرک تحصیلی، اقدام به کاریابی نمایند. شانس داشتن شغل در محیط بسیار بالاتر است. در صورتی که فرد با ویزای تحصیلی نیز ورود پیدا کند، این شانس را خواهد داشت که بتواند در محیط به شغل دست یابد و در سیستم امتیازبندی اکپرس اینتری به دلیل داشتن پیشنهاد کاری، سوابق تحصیلی امتیاز بالایی کسب نماید و به راحتی PR کانادا یا همان اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا نیاز به نیروی کار در سطح C و D نیز ذکر شده است که عموما مدرک دانشگاهی نیاز ندارد و تنها با مدرک فنی و یا کارآموزی می توان برای آن اقدام نمود. در حالت اصلی و کلی به دلیل نداشتن امتیاز مدرک تحصیلی افراد شانسی برای ورود به پروسه نخواهند داشت ولی در صورتی که افراد در خاک کانادا حضور داشته باشند شانس این را دارند که امتیاز این بخش را کسب نمایند در واقع افراد خارجی در این سطح شانسی برای ورود ندارند.

جستجوی کار در کانادا و موسسات کاریابی در کانادا
برای جستجوی کار در کانادا همانند هر کشور دیگر می توانید از طریق موسسات کاریابی رزومه خود را ارسال نموده و با کارفرمایان مکاتبه نمایید.

در مرحله امتیاز بندی پروسه اکپرس اینتری، هم همان طور که ذکر شد داشتن پیشنهاد شغلی می تواند امتیاز برای شما داشته باشد. اما باید بدانید پیدا کردن کارفرما و داشتن Job offer به صورت مستقیم کار راحتی نخواهد بود. هر استانی در کانادا لیست کاریابی های معتبری دارد که کارجویان می توانند متناسب با رزومه و سوابق کاری خود می توانند با آن ها ارتباط برقرار نمایند. لیست کاریابی ها در سایت های رسمی هر ایالت از کشور کانادا موجود می باشد.

اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد
جستجوی کار در کانادا و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار در کانادا
برای اخذ ویزای کار در کانادا باید مدارک زیر را آماده و ارائه نمایید.
• گذرنامه معتبر
• دو قطعه عکس
• شواهد و مدارک لازم مبنی بر اینکه الزامات شغل آینده خود را برآورده می کنید.
• در صورت لزوم گواهی D’Acceptation du Quebec (فرآیند درخواست و الحاقات Quebec LMIA برای مجوزهای کاری در استان کبک)
• مدارک هویتی نظیر سند ازدواج
• فرم درخواست اجازه کار در خارج از کانادا (IMM 1295) در صورت درخواست از خارج از کانادا تکمیل شده باشد.
• فهرست بررسی اسناد تکمیل شده (IMM 5488)
• فرم اطلاعات خانوادگی (IMM 5645) تکمیل شده
• درخواست فرم ویزای اقامت موقت. این فرم باید توسط متقاضی اصلی، همسر وی و کلیه فرزندان وابسته بزرگتر از 18 سال تکمیل شود. این فرم فقط باید توسط اتباع بیگانه که برای ورود به کانادا به ویزای اقامت موقت نیاز دارند، تکمیل شود.
• تکمیل اظهارنامه رسمی از اتحادیه مشترک و فرم تکمیل شده (IMM 5409) و استفاده از فرم (IMM 5476) توجه داشته باشید که فقط باید فرم را تکمیل کنید اگر نماینده ای از طرف شما شغل تجاری را انجام می دهد. کلیه کودکان وابسته بالاتر از 18 سال که از نماینده استفاده می کنند نیز باید این فرم را تکمیل کنند.

اخذ ویزای کار کانادا

جستجوی کار در کانادا و میزان حقوق در کانادا
در جدول زیر میزان حقوق مشاغل مختلف آورده شده است. لازم به ذکر است میزان حقوق پایه با توجه به هر ایالت متغییر می باشد و در ایالت های شمال غربی کانادا میزان دست مزد وحقوق بالاتر است.
شغل درآمد شغل درآمد
حسابدار 57.501 دلار مهندس سیستم 83.610 دلار
گرافیست 45.825 دلار مهندس پروژه 71.436 دلار
مراقبت و آموزش کودکان 47.500 دلار پرستار 74.276 دلار
مهندس نرم افزار 90.000 دلار وکیل 135.000 دلار
مشاور املاک 60.000 دلار راننده کامیون 44.200 دلار
جستجوی کار در کانادا و بررسی ویزای همراه
در برنامه نیروی کار متخصص کانادا یا همان اسکیلد ورکر کانادا، شرایط همسر نیز در پرونده فرد اصلی تاثیرگذار بوده و امتیاز خواهد داشت.

مدرک تحصیلی، سوابق کاری و مدرک زبان همسر می تواند امتیاز داشته باشد. در همان ابتدا فرد می تواند همسر و فرزند خود را در پرونده خود قرار دهد و هزینه بررسی پرونده را پرداخت نماید. در صورت آنکه متقاضی بتواند حد نصاب امتیاز دوره را کسب نماید به همراه خانواده خود می تواند اقامت دائم کانادا را داشته باشد. همسر و فرزندان زیر 22 سال در پرونده فرد اصلی قرار می گیرند.

جستجوی کار در کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت درکانادا
یکی از روش های راحت و کم هزینه اخذ اقامت، روش کاری است. عموم افراد علاقه مند هستند از روش کاری مهاجرت داشته باشند. روش اسکیلد ورکر کانادا یکی از بهترین روش های اقامتی است زیرا اگر فرد متقاضی امتیازات لازم را کسب نماید از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را به اتفاق خانواده اخذ خواهد نمود. با داشتن اقامت دائم کانادا می توانید از آثار و حقوق شهروندی همچون تحصیل رایگان فرزندان استفاده نماید.

عموما بعد از 3 سال حضور در کانادا و نداشتن سوء پیشینه، پرداخت مالیات و آشنایی به قوانین کانادا و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی، سازگاری و آمیختگی با فرهنگ کانادایی می توانید درخواست پاسپورت کانادا نمایید. تنها تفاوت اقامت با تابعیت، حق رای و منسب سیاسی در تابعیت است که با اقامت دائم فرد این حقوق را ندارد.

جستجوی کار در کانادا و سخن پایانی
جستجوی کار در کانادا، الزامات و شرایط لازم برای جستجوی کار در کانادا، مراحل امتیازبندی برای داشتن شغل در کانادا به صورت علمی و کاملا تخصصی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته شد.

این تحقیق علمی با تلاش کارشناسان حرفه ایی  جهت پاسخ به سوالات متعدد شما عزیزان تهیه و ارائه گردیده است. مشاغل مورد نیاز کشور کانادا، شرایط جستجوی کار در کانادا به صورت حضوری و یا از طریق کاریابی، مدارک لازم جهت اخذ ویزا در این مقاله بررسی شد. کانادا کشوری پهناور و مهاجر پذیر است و جهت تامین نیروی کار متخصص و ماهر برای ایالت های مختلف خود سیستم امتیاز بندی فدرال را راه اندازی نموده است. علاوه بر سیستم فدرال سیستم ایالتی نیز وجود دارد. عوامل مختلفی همچون سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار با بیمه، مهارت زبان، پیشنهاد شغلی و سازگاری با محیط امتیاز مشخصی را دارد که توسط سیستم متمرکز و کاملا آنلاین مورد بررسی قرار می گیرد.

این سیستم این فرصت را به افراد واجد شرایط می دهد تا با دعوت نامه بتوانند از همان ابتدا اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند. شما عزیزان برای بررسی بیشتر شرایط خود می توانید با تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه استفاده کنید.

مهاجرت به کانادا